Nabór i warsztaty Gminnej Grupy Animatorów

By | 26 kwietnia 2018

Rozpoczynamy nabór i warsztaty do Gminnej Grupy Animatorów w sezonie letnim 2018! Warsztaty dla wszystkich zainteresowanych młodych osób odbędą się w dniach w maju 2018.
Zapraszamy młodzież z terenu naszej gminy. Zgłoszenia przez wypełnienie poniższego formularza do 10 maja
https://goo.gl/forms/OQRe9G7EbrlFnBTI3

Gminna GrupaAnimatorów

Kim są Młodzi Animatorzy?
To projekt, który skupia młodych, energicznych i chętnych do działania młodych ludzi z gminy Marcinowice. Głównym zadaniem Grupy Animatorów będzie włączanie się w organizację atrakcji dla dzieci podczas imprez organizowanych terenie gminy Marcinowice – pikników rodzinnych, festynów, dożynek, dni dziecka, zabaw karnawałowych, mikołajkowych

Kogo szukamy?
Jeśli jesteś lub Wasze dziecko jest w wieku 16-18 lat, lubisz nowe wyzwania, jesteś uzdolniony muzycznie, plastycznie, sportowo lub w każdej innej dziedzinie, lubisz kontakt z ludźmi, a przy okazji chciałbyś się świetnie bawić, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie.

Jak przebiega szkolenie i praca Młodych animatorów?
W dniach 16-19 kwietnia odbędą się warsztaty dla zainteresowanych osób. Młodzież zostanie przeszkolona w tematach: zabawy chustą animacyjną, gry i zabawy ruchowe dla dzieci i młodzieży, malowanie twarzy, tworzenie ogromnych baniek mydlanych, modelowanie balonów, zasady organizacji zabaw na świeżym powietrzu. Po wstępnym przeszkoleniu w okresie maj-sierpień 2018 wybrane osoby zostaną zaproszone do współpracy przy organizacji imprez plenerowych w poszczególnych sołectwach gminy Marcinowice (pikniki rodzinne, festyny, majówki). Ważne jest dla nas, aby młodzież odpowiedzialnie uczyła się pracy, dlatego członkowie Grupy Animatorów za swoją pracę podczas imprez otrzymają od Gminnego Ośrodka Kultury wynagrodzenie.

Dodaj komentarz

comments