“Decydujesz, pomagamy!”-głosuj na dwa projekty z gminy Marcinowice

By | 7 marca 2017

Facebook_1200x628

Dwa projekty z gminy Marcinowice dostały się do finałowego etapu konkursu “Decydujesz, pomagamy!”. Konkurs organizowany przez Fundację Tesco Dzieciom polega na głosowaniu w dniach 8.03-4.04.2017  w sklepach Tesco poprzez wrzucanie otrzymanych w kasie żetonów do skrzynki z wybranym projektem. Na 3 projekty, które awansowały do tego etapu w naszym regionie, aż dwa są z gminy Marcinowice! Zostały one zgłoszone przez Szkołę Podstawową w Marcinowicach i Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Strzelce. Zachęcamy do głosowania, zachęcania znajomych i zapoznania się z finałowymi projektami:

„ZIELONY ZAKĄTEK” – PRZYSZKOLNY OGRÓDEK DYDAKTYCZNO-REKREACYJNY

Projekt Szkoły Podstawowej w Marcinowicach

Zielone drzewka, rabaty kwiatów i część rekreacyjna to wszystko, co mogłoby cieszyć oko uczniów, rodziców i nauczycieli w Szkole Podstawowej w Marcinowicach. Magiczne miejsce w którym będą odbywały się zielone lekcje. Uczniowie sami wysiewają, pielęgnują oraz obserwują! Poznają na czym polega praca w ogrodzie oraz to, jakim wspaniałym miejscem jest ogród. Założenie własnego ogrodu i doglądanie go, to dobry pretekst do rozmów. Miejsce to będzie doskonałym miejsce do nauki i zabawy.

https://pomagamy.tesco.pl/project/521

LILIOWY STAW

Projekt Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Strzelce

Dzięki realizacji projektu “Liliowy staw” w historycznej wsi Strzelce powstanie malowniczy zakątek, przyciągający mieszkańców oraz gości wyglądem i zapachem lilii wodnych i innych roślin. Do przebywania w tym miejscu będą zachęcać stylowe ławki i zadaszony stół. Uroku temu miejscu przydadzą jego naturalni gospodarze: wodne i lądowe ptaki. Dorośli mieszkańcy Strzelec zyskają wspaniałe miejsce do spotkań, a uczniowie szkoły podstawowej atrakcyjne stanowisko edukacyjne.

https://pomagamy.tesco.pl/project/131

Na projekty możesz głosować w sklepach:

Tesco Świdnica Strzegomska 2

Tesco Dzierżoniów Świdnicka 71

Tesco Świebodzice Wałbrzyska 42A

Tesco Świdnica Marcinkowskiego 18

Tesco Żarów Bolesława Chrobrego 3

Dodaj komentarz

comments