Rusza nabór do Gminnej Grupy Animatorów

By | 25 stycznia 2017

3, 2, 1 start! Rozpoczynamy nabór do naszego nowego projektu – Gminna Grupa Animatorów.

Gminna Grupa Animatorów

Kim są Młodzi Animatorzy?

To projekt, który skupia młodych, energicznych i chętnych do działania młodych ludzi z gminy Marcinowice. Głównym zadaniem Grupy Animatorów będzie włączanie się w organizację atrakcji dla dzieci podczas imprez organizowanych na terenie gminy Marcinowice – pikników rodzinnych, festynów, dożynek, dni dziecka, zabaw karnawałowych, mikołajkowych.

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś lub Wasze dziecko jest w wieku 15-18 lat, lubisz nowe wyzwania, jesteś uzdolniony muzycznie, plastycznie, sportowo lub w każdej innej dziedzinie, lubisz kontakt z ludźmi, a przy okazji chciałbyś się świetnie bawić, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Jak przebiega szkolenie i praca Młodych animatorów?

W marcu i kwietniu odbędą się warsztaty dla zainteresowanych osób. Młodzież zostanie przeszkolona w tematach: zabawy chustą animacyjną, gry i zabawy ruchowe dla dzieci i młodzieży, malowanie twarzy, tworzenie ogromnych baniek mydlanych, modelowanie balonów, zasady organizacji zabaw na świeżym powietrzu. Po wstępnym przeszkoleniu w okresie maj-sierpień 2017 wybrane osoby zostaną zaproszone do współpracy przy organizacji imprez plenerowych w poszczególnych sołectwach gminy Marcinowice (pikniki rodzinne, festyny, majówki). Ważne jest dla nas, aby młodzież odpowiedzialnie uczyła się pracy, dlatego członkowie Grupy Animatorów za swoją pracę podczas imprez otrzymają od Gminnego Ośrodka Kultury wynagrodzenie.

Gotowi do działania? Na zgłoszenia kandydatów do Gminnej Grupy Animatorów czekamy do 28 lutego 2017 roku!

Zgłoszenia poprzez poniższy formularz

Dodaj komentarz

comments