Świetlica w Chwałkowie z wizytą w BonArt

By | 17 listopada 2015

Działa w naszej wsi od lat, niemal każdy z nas ma wśród swoich bliskich osobę, która tam pracuje lub pracowała. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak wygląda od środka i na czym polega praca w rozlewni wody BonArt.

Dnia 12.11.2015 r. dzieci uczestniczące w zajęciach świetlicowych w Chwałkowie wybrały się na wycieczkę. Opiekę sprawowały Panie: Agnieszka i Kasia. Zwiedzanie rozpoczęło się w biurze firmy- tam bardzo serdecznie powitała nas Pani Grażyna Toman, która była naszym przewodnikiem. Opowiedziała nam dokładnie całą drogę, którą przebywa woda – od źródła do momentu, aż trafi do odbiorów tj. biur, szkół a także na stoły w naszych domach. Obejrzeliśmy proces dokładnego mycia zbiorników i napełniania ich wodą. Dowiedzieliśmy się w jakich zbiornikach można zakupić wodę BonArt. Mieliśmy także możliwość wejścia do tzw. „serca firmy”, czyli pomieszczenia do którego dostęp mają tylko 4 osoby. Pani Grażyna zrobiła dla nas wyjątek i pokazała nam to miejsce. A co tam się znajduje? Tego nie możemy zdradzić.

Wszystkim dzieciom wielką frajdę sprawiło przybicie na dłoni daty ważności do spożycia, którą normalnie przybija się na butelkach.

Wycieczka zakończyła się także w biurze, gdzie otrzymaliśmy na pamiątkę firmowe teczki, w których będziemy przechowywać prace plastyczne wykonane na świetlicy.

Pozdrawiam

Agnieszka Wawryn

IMG_3263 IMG_3260 IMG_3258 IMG_3253 IMG_3252

Dodaj komentarz

comments