Gmina na dawnych fotografiach

By | 13 maja 2015

Gmina Marcinowice na dawnych fotografiach, filmach oraz we wspomnieniach mieszkańców. Ruszamy z projektem, którego celem jest ratowanie zasobów dziedzictwa historycznego naszej gminy. Interesują nasz wszelkiego rodzaju fotografie, dokumenty, relacje opisujące wydarzenia z przeszłości. Jeśli są Państwo w posiadaniu takich zbiorów – zapraszamy do kontaktu z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Dokumenty zostaną zeskanowane i trafią do wspólnego archiwum, tak aby nie zostały bezpowrotnie utracone. Zapraszamy do wspólnego zgłębiania historii naszej gminy.

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo pod nr tel. 74 8585533 lub pisząc na adres gok@marcinowice.pl.

1946r przy motopompie

Marcinowiccy strażacy przy motopompie – rok 1946, autor nieznany

Dodaj komentarz

comments